Privātuma politika

Mūsu vietne ir atbildīga par Jūsu datu aizsardzību. Mēs pieņemam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu dati tiek glabāti drošībā un tiek izmantoti tikai tā, kā to paredz mūsu politika.

Kādus datus mēs glabājam?

Mēs glabājam Jūsu vārdu, e-pasta adresi un citus kontaktinformācijas datus, ja tie ir nepieciešami, lai sniegtu Jums mūsu pakalpojumus. Mēs arī glabājam informāciju par Jūsu darbībām mūsu vietnē, piemēram, apskatus un komentārus.

Kā mēs izmantojam Jūsu datus?

Mēs izmantojam Jūsu datus, lai nodrošinātu Jums mūsu pakalpojumus un atbildētu uz Jūsu jautājumiem. Mēs arī varam izmantot Jūsu datus, lai veiktu statistikas un pētījumu darbus un uzlabotu mūsu vietni.

Ar kādiem trešajiem pušu mēs dalāmies ar Jūsu datiem?

Mēs nesadalāmies ar Jūsu datiem ar jebkādām trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu likumu vai tiesībsargājošo iestāžu prasības.

Kā Jūs varat kontrolēt Jūsu datus?

Jūs varat pieprasīt piekļuvi saviem datiem, labot vai dzēst tos jebkurā laikā, sazinoties ar mums. Ja Jums ir jautājumi par mūsu privātuma politiku vai Jūsu datu aizsardzību, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mūsu kontaktinformācija:

Vietnes nosaukums: centrabiroji.lv
Adrese: Klostera iela 9/11 – 10, Rīga, LV-1050, Latvija
E-pasts: info@centrabiroji.lv
Tālrunis: +371 29182918

Šī privātuma politika ir spēkā no 2022. gada 8. decembra. Mēs paturam tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā, paziņojot par to mūsu vietnē.