BUJ

 • Kāpēc uzņēmumam ir vajadzīga juridiskā adrese?

  Uzņēmumam ir nepieciešama juridiskā adrese, lai uzņēmumu piereģistrētu Uzņēmumu reģistrā un turpinātu veiksmīgi strādāt, lai saņemtu uzņēmuma oficiālo korespondenci. Visas valsts iestādes sūtīs korespondenci tikai uz Jūsu juridisko adresi, neskatoties uz to, kāda ir Jūsu biroja vai pakalpojumu sniegšanas vietas faktiskā adrese. Līdz ar to neatbildēšana uz valsts iestāžu sūtītām vēstulēm var radīt nepatīkamas situācijas — Jūsu uzņēmumam var tikt piemērots sods vai pat celta prasība tiesā par uzņēmuma darbības izbeigšanu.

 • Kādiem mērķiem uzņēmumi izmanto juridiskās adreses nomas pakalpojumu?

  Virtuālais birojs ir mūsdienīgs un ērts risinājums uzņēmējiem, kuri vēlas drošību, stabilitāti un gudri izmanto sava uzņēmuma finanšu resursus. Mūsdienās daudziem uzņēmumiem birojs nemaz nav nepieciešams, jo darbinieki pastāvīgi atrodas izbraukumos u. c. Izvēloties prestižu juridisko adresi, uzņēmums veido savu tēlu efektīvākai sadarbībai ar klientiem un VID, piemēram, PVN maksātāja statusa saņemšanai. Jūsu uzņēmums vienmēr būs sasniedzams juridiskajā adresē. Tādējādi Jūs izvairīsieties no valsts iestāžu sodiem par laikus neatbildētām vēstulēm, kuras mūsu darbinieks, Jūsu vārdā, BEZ MAKSAS izņems pasta nodaļās katru dienu.

 • Kas nepieciešams, lai reģistrētu juridisko adresi uzņēmumam, kurš vēl nav nodibināts?

  Ja uzņēmums nav vēl nodibināts, Jums ir jāsagatavo uzņēmuma reģistrācijas dokumentu komplekts iesniegšanai Uzņēmumu reģistrā, kā arī nekustamā īpašuma īpašnieka mutiska piekrišana juridiskās adreses reģistrācijai, un jāsamaksā valsts nodevas par uzņēmuma reģistrāciju. Mūsu speciālisti labprāt palīdzēs Jums sagatavot uzņēmuma reģistrācijas dokumentu komplektu par īpaši pievilcīgu cenu.

 • Kā veikt esoša uzņēmuma juridiskās adreses maiņu?

  Ja vēlaties mainīt sava uzņēmuma juridisko adresi, Jums ir jāaizpilda „Centra Biroji” pieteikums un jāizvēlas Jūsu uzņēmuma vajadzībām piemērotākais plāns. Mēs BEZ MAKSAS sagatavosim visus nepieciešamos dokumentus par juridiskās adreses maiņu iesniegšanai Uzņēmumu reģistrā (UR). Vēl Jums ir jāsamaksā valsts nodeva par izmaiņu veikšanu.

 • Cik maksā juridiskās adreses maiņa un cik ātri tas notiek?

  Pēc nepieciešamo dokumentu iesniegšanas Uzņēmumu reģistrā juridiskās adreses maiņa standarta kārtībā aizņem 3 (trīs) darbdienas, šajā gadījumā valsts nodevas apmērs ir 20 EUR. To iespējams darīt arī paātrinātā kārtībā 1 (vienas) darbdienas laikā, šajā gadījumā valsts nodevas apmērs ir 60 EUR. Izmantojot mūsu juridiskās adreses nomas pakalpojumu, dokumentu sagatavošana juridiskās adreses maiņai ir BEZ MAKSAS. Līdz ar to Jūs maksāsiet tikai valsts nodevas un ieekonomēsiet 50 EUR, kas citādi būtu jāmaksā juristam par dokumentu sagatavošanu.

 • Vai „Centra Biroji” garantē veiksmīgu juridiskās adreses reģistrāciju UR un VID?

  „Centra Biroji” sniedz 100% garantiju, ka Jūsu jauno adresi apstiprinās Uzņēmumu reģistrs un VID.

 • Kur atradīsies mana jaunā juridiskā adrese?

  Jūsu uzņēmuma juridiskā adrese atradīsies vienā no „Centra Biroji” prestižo adrešu plašā klāsta Rīgā, Vecrīgā un visā Latvijā. Mēs Jums piedāvāsim neskaitāmas iespējas, Jums atliks izvēlēties. Jūsu jaunā juridiskā adrese noteikti vairos Jūsu klientu uzticēšanos un veicinās sadarbību.

 • Cik drīz es varu saņemt jaunu juridisko adresi?

  Divu stundu laikā no brīža, kad mēs saņemsim visu nepieciešamo informāciju par Jūsu uzņēmumu, un pēc samaksas saņemšanas par pakalpojumu mēs izsniegsim pilnu informāciju par juridiskās adreses reģistrāciju un bez maksas sagatavosim dokumentus juridiskās adreses maiņai. Pēc tam Jums dokumenti ir jāiesniedz Uzņēmumu reģistrā.

 • Kādas ir priekšrocības, izvēloties „Centra Biroji” pakalpojumus?

  Izvēloties „Centra Biroji” pakalpojumus, Jūs saņemsiet labāko cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu komandu un tās sniegtos pakalpojumus raksturo precizitāte, profesionāla, pozitīva un draudzīga attieksme, ātrums, laba reputācija, drošība un plašais papildu pakalpojumu klāsts, kuri mūsu sadarbības partneriem ir tikai viena zvana vai e-pasta vēstules attālumā.

 • Vai ir vēl kādas svarīgas nianses, kas man būtu jāzina?

  Iesniedzot dokumentus juridiskās adreses maiņai vai reģistrācijai, ir svarīgi norādīt pareizu juridisko adresi, kas saskan ar Valsts adrešu reģistra informāciju. Visas mūsu piedāvātās virtuālo biroju adreses tādas ir!

 • Neatradāt atbildi uz jautājumu?

  Atsūtiet mums savu jautājumu uz info@centrabiroji.lv, un mēs uz to ar lielāko prieku atbildēsim.